Kinnisvara pildistamine

Ainus viis müüa kinnisvara kiirelt ja edukalt, on esitleda seda parimal võimalikul viisil. Tänapäeva turul on võimalik saavutada edu ainult täiuslike ja atraktiivsete piltide abil. Meie fotograafia teenus pakub täpselt seda – professionaalseid fotosid. Oma töös kasutame kvaliteetset tehnikat – Sony kaamerat ja DJI drooni, et anda edasi täielik ja unikaalne ülevaade müüdavast objektist ning selle ümbruskonnast. Loome pildistamisel ideaalse olukorra, et saada parimad fotod ja tuua esile objekti parimad küljed. Head fotod on aluseks edukale müügile. Investeerige, et saavutada parim tulemus ja valige meie kinnisvara pildistamise teenus!

Kinnisvara pildistamine - Bestler kinnisvara fotograaf

Pildistatava objekti ettevalmistus enne pildistamist

Meie eesmärk on teha pildid, mis on loomulikud ning õhkavad kodusoojust ja hubasust.

Samuti on kinnisvara pildistamisel oluline luua võimalikult atraktiivne ja meeldiv esmamulje potentsiaalsetele ostjatele või üürnikele. Siin on mõned soovitused, millele kinnisvaraomanik saab tähelepanu pöörata enne fotograafi tulekut.

  • Korista ja pane asjad oma kohale. Enne fotograafi saabumist tuleb kõik ruumid korralikult koristada. Eemalda tarbetud esemed ning säti asjad oma kohale. Vajadusel tee ruumides väiksemaid parandusi, et need näeksid välja korras ja puhtad.

  • Eemalda isiklikud esemed. Pane ära kõik raamatud, ajakirjad, fotod, jne. Potentsiaalsed ostjad või üürnikud soovivad näha võimalikult palju tühja ja universaalset ruumi, et neil oleks lihtsam kujutleda end seal elamas või töötamas.

  • Lilled ja dekoratsioonid. Kinnisvara pildistamisel võivad väiksed dekoratiivesemed nagu lilled, küünlad, jne luua mõnusa ja hubase atmosfääri. Samuti võib neid kasutada rõhutamaks ruumide parimaid omadusi või eripära.
    Meie fotograafil on alati kaasas mõned vaasid ja kunstlilled, et vajadusel luua vajalik õhkkond.
  • Valgustus tubades. Enne fotode tegemist kontrollige ruumide valgustust. Avage kardinad või rulood ning laske valgusel tuppa paista. Kui võimalik, lülitage sisse ka täiendavad valgustid või lambid, et luua mõnusam ja meeldivam õhkkond.

  • Tingimused õues. Kinnisvara tuleb pildistada ka väljastpoolt. Tähelepanu tuleb pöörata kindlasti ka aiale, rõdule või terrassile. Enne fotograafi saabumist tasub need üle vaadata ja vajadusel hooldada ning samuti korrastada. Eemalda kõik tarbetud esemed ning hoia need võimalikult minimalistlikuna.

Telli fotograaf

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kokkuvõttes on kinnisvara pildistamisel oluline luua võimalikult positiivne ja meeldiv esmamulje. See tähendab ruumide koristamist ja organiseerimist, isiklike esemete eemaldamist ning väikeste dekoratiivesemete kasutamist. Samuti tasub kontrollida ruumide valgustust ja välitingimusi, et need näeksid võimalikult meeldivad ja atraktiivsed välja.
Alati on abiks ka meie kinnisvara fotograaf, kui on vaja asju tõsta ja liigutada. Kui toas on vähe ruumi ja asjad ei mahu kuidagi ära, siis võib need lihtsalt viia teise tuppa.
Ning lõpetuseks paar näpunäidet, mida kindlasti kasutada.
Juhul kui on kamin, siis teha sinna tuli. Puukütte puhul võiks olla ka korvitäis puid. Sama ka saunaruumis, kui kasutusel on puuküttega keris. Köögilaual võiks ootel olla paar kohvitassi, soovitavalt koos aurava kohvi ja värskete saiakestega. Pildiga saame anda edasi tunnet, et siin elatakse, siin on mõnus ja soe ning kinnisvaraostja saab seda tunnet kogeda juba enne kui ta on füüsiliselt kohal käinud.
Kohtumiseni!